Takto byl nazván den pro ženy z celé České republiky, který se konal 16. ledna 2016 v pražském Atriu Flora. Organizátorem akce jsou Ženy, s.r.o., se kterými Balance Centrum spolupracuje v rámci projektů pro ženy. Ženy měly možnost absolvovat mnoho workshopů a setkání s odborníky a zajímavými osobnostmi. Veškerá programová nabídka se týkala témat, které se ženám v jakémkoli věku, životní situaci, profesním či osobním zaměření budou hodit. Krása, móda, vůně,  vaření a stravování, pohyb ale zejména osobní a profesní rozvoj.
Jana Kastnerová se stala mentorkou workshopu na téma Mindfulness aneb Jak žít v přítomnosti? Téma nejen trendy ale hlavně užitečné a překvapující svojí jednoduchostí. Jak Jana říká: „Ženy na mých seminářích a setkáních s úsměvem přikyvují a souhlasí s významem myšlenky žití v přítomnosti. Naše mysl se často toulá v časech minulých anebo si dělá těžkou hlavu z toho, co bude. Také se shodneme na tom, jak krásně to neumíme. Že je opravdu nutné se to učit a trénovat, abychom si na nový způsob žití navykli,abychom byli schopni pozastavit koloběh všech věcí v každodenním shonu.“
Tato témata jsou aktuální pro ženy i muže a setkáváme se s nimi v naší praxi v rámci sezení terapeutických i koučovacích, na setkáních soukromých ale také v rámci firemních dnů psychického zdraví.
„Díky našim projektům psychického zdraví a zdravého životního stylu jsem se na akci potkala s několika milými dámami. Setkáváme se na různorodých akcích, avšak krásné je, že mají vždy společný cíl. Motivace k životu ve zdraví, štěstí a spokojenosti.“ dodává Jana Kastnerová. (na foto s Leila Abbasová, Jana Havrdová, kolegyně Lucie Horníková a Renata Kašparová)
Jak vám jde užívání si tady a teď?