DOKONALE VYPRANÝ, PAPÍROVÝ KAPESNÍK!
Že se vám to nikdy nestalo… holky neštvěte mě!!
Aneb, tak se ukaž, psycholožko! Jak zvládáš tyhle prekérní situace?
1. Sakra! Jak je to možný?? Nejdříve je potřeba UPUSTIT PÁRU! Ideálně slušně a bez vulgarismů, ještě není po 22 hod.
2.Kdo za to může? Teď je potřeba najít viníka! No dobře, to je zbytečné, ale nějako PONAUČENÍ by z toho vyplynout mohlo 😉! Děti, pojďte sem – hele co se stalo – bla bla bla…. OK, to by bylo.
3. Kolikrát už jsem si říkala: Dej na toto bacha, je to fakt blbý, ty bílé cucky na tmavém prádle, které jdou opravdu špatně dolu. Co se tedy stalo? Chovala jsem se jako ta AUTOMATKA a SPĚCHALA JSEM. Tak hezky v klidu a vědomě, moje milá. Lekce vždy odněkud přijde 😆.
4. Tak hezky jeden krok k nápravě po druhém. Jen dělej, nepřemýšlej, nefantazíruj a hlavně se nelituj. Ještě aby sis do sebe vrazila DRUHÝ ŠÍP! Jsem měla na večer úplně jiné plány 🙄.
5. NÁDECH – VÝDECH, hlavně v klidu. Paráda, ještě že vím, co je nyní dobré pro sebe udělat. Prostě v klidu dýchej.
6. No vida, kapesník vypadl z roušky. Dneska jsem si zrovna říkala, že už mě to otravuje je nosit a dusím se v tom. Ale protože ten kapesník se na ní asi jen náhodou nalepil, docela mě to pobavilo, jak je to symbolické. A HUMOR vždy pomůže 👍.
7. Tak a je hotovo! Jdu si dát za odměnu skleničku šumivého, na kterou jsem se celý den těšila. Ale jen jednu 😛! Psala jsem přeci o těch FALEŠNÝCH RÁJÍCH 😅.
Příspěvek dlouhý jako kniha – a přitom taková blbost 🤪🤓